2003 - 2017

. . :. :: :.: ::.::: .:. .: : ::: .. :. .:..: :.. ::

LOGOS religijos, filosofijos, komparatyvistikos ir meno žurnalas

 

English   Į pradžią

Logos 92

:. Dailininkas Rimvydas Mulevičius
       Menas

 

Rimvydas Mulevičius gimė 1957 m. Vilniuje. Jaunystėje būsimasis menininkas dirbo tuometiniame Vilniaus valstybiniame dramos teatre scenos montuotoju, vėliau – dailininku dekoratoriumi ir butaforu. Kūrybinėje teatro atmosferoje pajuto, kad tolesnis jo gyvenimo kelias turėtų sietis su menu. Tad 1980 m. įstojo į Vilniaus dailės institutą (dab. Vilniaus dailės akademiją), kur Monumentaliosios tapybos katedroje 1986 m. baigė vitražo specialybę. Po studijų R. Mulevičius buvo paskirtas dėstytoju į VDA Kauno fakultetą, kuriame dirba jau daugiau kaip trisdešimt metų, vadovauja Piešimo studijai, yra šios studijos profesorius.
Keletą dešimtmečių dailininko pagrindiniu raiškos objektu buvo vitražas. Autorius yra įgyvendinęs keliolika monumentalių darbų visuomeniniuose ir privačiuose interjeruose, vitražais papuošęs ne vieną bažnyčią. Tačiau pastaraisiais metais R. Mulevičius daugiausia kuria akvarelės, grafikos ir piešinio darbus, dalyvauja šių meno sričių jungtiniuose projektuose, rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat profesorius garsėja kaip originalus edukatorius, piešinio kaip savitos kūrybinės raiškos propaguotojas, studentų piešimo projektų organizatorius.

 

Raktažodžiai: R.Mulevičius, piešinys, grafika, akvarelė, vitražas

https://doi.org/10.24101/logos.2017.54

Žurnalo leidėjas: VO "Logos"
:. REDAKCIJA
Vyr. redaktorė - Dalia Marija Stančienė, Vyr. redaktorės pavaduotojas - Gintautas Vyšniauskas, stilistė - Aldona Radžvilienė, stilistas (anglų k.) - John F.X. Knasas
:. REDAKCIJOS ADRESAS:
 

Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius, Lietuva, tel.: 370 5 2421963, faks: 370 5 2429454.
:. ELEKTRONINIS PAŠTAS:

                                      
logos@litlogos.eu